ANUNT privind inscrierea candidatilor pentru personal de recensamant aferente recensamantului populatiei si locuintelor runda 2021

Primaria comunei VADU IZEI incheie contract de prestari servicii pentru un numar de 1 recenzor pentru recenzarea asistata (ARA) , in vederea prestarii serviciilor aferente recensamantului populatiei si locuintelor runda 2021 in teritoriu.

Anuntul, cererea de inscriere, precum si HG 145/ 2022 le puteti gasi accesand link-urile urmatoare :

Anunt recrutare ARA si cererea de inscriere (1)

HG Recensamant

IMPORTANT !

Cererile vor fi trimise la adresa de e-mail : contact@pdsm.ro , respectand termenul limita de inscriere (18 februarie 2022).

Mai vedeți și

Sprijin ANZM pentru înființare stâne montane, centre de colectare și/sau prelucrarea a laptelui, fructelor de pădure, etc.

Program-sprijin-AZM